Tas pats produkts, kas nopērkams Latvijā?

  • Vācijas tirgum ražotais mazgāšanas līdzeklis „Fairy” satur 15 - 30% virsmas aktīvos savienojumus, kas ir līdz divas reizes koncentrētāks salīdzinot ar Čehijā ražoto mazgāšanas līdzekli. Vācijas tirgum ražotais mazgāšanas līdzeklis nesatur smaržvielas, kas parasti var izsaukt dažādas alerģiskās reakcijas. 
  • Rietumeiropas tirgum ražotajos veļas pulveros „Ariel” fosfāti tiek aizstāti ar ceolītiem. Fosfāti satur barības vielu fosforu, kas izraisa ūdenstilpes pārmēslošanu. Tāpat fosfāti nodrošina virspusēji aktīvo vielu saķeri ar auduma virsmu, ka tās nevar izskalot pat pēc desmit mazgāšanas reizēm. Vācijā ražotais pulveris savu aktīvo darbību sāk pie 20 grādu temperatūras, bet Austumeiropas tirgum domātais pie 30 grādu. 
  • Vācijā ražotais šķīstošais kakao „Nesquik” dzēriens satur 19% kakao pulveri, bet Polijā ražotais 18%. Galvenā atšķirība ir enerģētiskajā vērtībā. 
  • Vācijā ražotais margarīns „Rama” satur 46% augu eļļas, Polijā ražotais – 40%. Garšas atšķirība arī ir diezgan ievērojama. 
  • Vācijā ražotajā saldajā krēmā „Nutella” izmantots 7,5% vājpiena pulveris, bet Polijas ražojumā – 6,6%. 
  • Vācijā fasētā siera „Mozarella” iepakojumā ir septiņas siera šķēles, bet – Polijā piecas šķēles. 
  • Vācijā ražotajā dzērienā „Schweppes” ir trīs procenti citronu sulas, bet Lietuvā –divi procenti.

informācija daļēji iegūta no: kasjauns.lvtvnet.lv un Latvijas Radio 2

Esam pārliecināti, ka Jums tas jāzin. 

Apmeklējiet lapas augšpusē sadaļu "VIDEO", un tur pievienotajos videomateriālos Jūs varat apskatīt Vācijas uzticamāko produktu un priekšmetu testētāju "Stiftung Warentest" un citas eiropā atzītas iestādes kopsavilkumus, kuras ir testējušas un publicējušas savus rezultātus patērētāju interesēs.

0
© "HOLC" satura kopēšana un pārpublicēšana bez rakstiskas veikala "HOLC" administrācijas piekrišanas, ir aizliegta.

 .